2012-09-01

Tubala Tuulikud ei puhka

Ja taaskord tuleb kirjutada jalgpallist, sest nagu loo pealkirigi ütleb- Tubala Tuulikud ei puhka ja jalgpallihooaeg jätkub täie hooga.

Eelmises postituses kirjutasin kohtumisest Kärdla tiimiga. Vaid nädalapäevad hiljem, 26ndal augustil ristati taaskord piigid. Sedapuhku siis Kärdla staadionil ehk täismõõtmetes väljakul. Saime kokku 7+1 suuruse tiimi, millega suutsime terve platsi õnneks ära katta. Mäng kulges sõbralikus rütmis ja 90 minuti möödudes oli tablool seisuks 10:6 Tubala kasuks. Palli suutsid meie poolt vastaste väravavahi selja taha saata Janar Köster x2, Seren Köster x2, Hergo Tasuja, Ingvar Aasma x3, Karl Tanel ja üks oli vastaste omavärav.

Koolivaheaja viimasel nädalal kohtuti kahel korral Emmastega. Võõrsil tuli kolmapäeval seisuga 6:11 alla vanduda. Ei taha end õigustada, aga mängu vilistanud kohtunik reeglitest suurt ei jaganud... Tõsi, Emmaste kutid mängisid ise ka hästi. Tubala poolt suutsid väravaluku lahti murda Ingvar kolmel ja Hergo kahel korral. Hergo kolmanda värava kirjutas vastase kaitsemängija palli lennutrajektoorile jalga ette pannes oma nimele.

Reedel võeti aga koduväljakul revanš. Mäng oli pealtvaatajate sõnul tõeliselt põnev ja seda kinnitab ka lõppskoor - 5:4. Peale mängu enda jagus publiku poolt kiidusõnu ka kohtunikule. Arvo Rist "oli vaieldamatult omas elemendis. Ta nõudis ja teadis, mida nõuab. Seetõttu oli õhk reostamata ja piiri ääres võis mängu tõeliselt nautida," kommenteeris kohtumist jälginud Natalia Kuhi.
Kolmandat mängu järjest sai jala valgeks Ingvar. Kolm tabamust lisas Janar ning ühe Marko Nurk. Et suve lõpus oli raskusi  tiimi kokku saamisega, abistas Tubalat paar Kärdla Mini Arsenali satsi poissi. Niisamuti oli Emmaste endale jõudu juurde hankinud Valgu tiimist.

Juba mitmendat korda sponsoreeris Tuulikuid Selveri Poebuss ja Toomas Remmelkoor. Mängijad said kaela kaunid medalid, mille autoriks Natalia. Tema on ka allpool olevate piltide autor.
Sõpruskohtumiste tiheda graafiku eest tuleb tänusõnad lausuda eelkõige Toomas Tubile, kes vastastega tihedat kirjavahetust pidas ja neid mängima ärgitas. Lisaks Tubala kutid kokku kutsus.


Lõpetuseks. Samas sugugi mitte väheoluline teadaanne! Jalgpalliliit  loosis Rahvaliiga 1/16 play-off turniiri paarid. Tubala Tuulikutel vedas loosiga. Me mängime kodus. Vastaseks Lääne-Virumaa alagrupi võitja Rakvere Wiswald. Otsustav lahing leiab aset laupäeval 08.09 ehk juba nädala pärast. Mängupaigaks sedapuhku Palade koolistaadion. Põhjuseks sealse väljaku paremad tingimused meie omaga võrreldes. Samas on see vaid 6 km kaugusel ja Tuulikud ootavad Tubala elanikke endale keskpäeval kaasa elama!

No comments:

Post a Comment