2012-08-08

Jalgpalliturniir

Teist aastat järjest toimus Tubala küla jalgpallivõistlus, kus kõigil huvilistel oli võimalus mängida seda hasartset mängu. Läbi suve on külarahvas kaasa elanud Tubala Tuulikute võistkonna edukale esinemisele ja nüüd oli siis kõigil võimalus tulla väljakule, panna pall mängu ja lüüa ise väravaid.

Kohapeal moodustati kolm võistkonda, kaks noorte ja üks naiste võistkond ja otsustati mängida kõik-mängivad-kõigiga süsteemis.
Paar naist jäi puudu, et naised oleksid väljakul võinud olla lausa kahe võistkonnaga. Naiste võistkonna uueteks liikmeteks olid seekord Aita, Külli, ja Mariell ning Külli löödud kaks kaunist väravat näitasid, et ka võita on võimalik. Kõige noorem võistkonnas oli Mariell, kes valiti ka naiste võistkonna kapteniks.

Mõlemad noorte võistkonnad koosnesid väga tugevatest mängijatest ja väravalööjatest, kelle kavalus ja meeskonnatöö oli lihvitud suvel toimunud treeningutel ja võistlustel. Noorimaks liikmeks oli Aivar, kes mängis asendusväravavahina. Võistkonnas lõi innukalt kaasa ka ürituse korraldaja Toomas, keda jätkus kõikjale.
Täname ürituse suursponsorit, kelleks oli juba teist korda järjest Toomas Remmelkoor ja “Poebuss”, hoolitsedes karastusjookide, jäätise ja auhindade eest, lisades üritusele pidulikkust ja sära.

Tänud kõigile osalejatele, kellega ühiselt loodi üritus, mis oli lõbus, pingevaba, naljaga vürtsitatud ja kõigile avatud.
VÕISTKONNAD
I poolaeg

Lõpptulemus

Punkte

Koht

Jalgpalli Daamid
Real Madrid
1
3
2
8
0
2

II
Real Madrid
Barca
0
4
2
6
0
2

I
Jalgpalli Daamid
Barca
0
4
0
6
0
2
III


Võistkondade nimekirjad, sulgudes löödud väravad.

Jalgpalli Daamid 
1.Aita 
2.Ursula
3.Karit
4.Külli (2)
5.Natalia
6.Dana
7.Mariell

Real Madrid
1.Sass
2.Aivar
3.Tanel   (1)
4.Reven  (3)
5.Ingvar (5)
6.Henry  (1)

Barca
1.Janar (4)
2.Seren (2)
3.Sven   (6)
4.Erki
5.Tõnis
6.Toomas

Info märkis üles ja pilte tegi Natalia Kuhi

No comments:

Post a Comment