2012-07-06

Rahvaliiga

Kolme päeva jooksul pidas Tubala Tuulikute võistkond Rahvaliigas kaks mängu. Kuigi mõlemas mängus tuli leppida vastase paremusega, oli tegemist eriilmeliste mängudega.
Laupäeval võeti koduplatsil vastu FC Valgu ehk meie alagrupi tugevaim sats. Kohtumine kulges väga tasavägiselt ja pingeliselt. Ja oli ka põhjust, sest sel hetkel polnud kumbki võistkond kaotusekibedust tunda saanud. Kuigi vastane sooritas rohkem pealelööke, olid ka meil omad võimalused ja tundus, et 0:0 viigiga poolaeg lõppebki. Kuid üsna poolaja lõpus jäi üks pealelöök püüdmatuks...
Teisel poolajal jätkus jõuline ja vihane andmine, aga skoorilisa ei tulnud, kuigi viimastel minutitel panime vastase ikka korraliku surve alla.

Tänud ka publikule, kelle toetus tulemusele kaasa aitas. Vaatamiseks on Natalia tehtud pildid mängust. 

Esmaspäeval ristasime piigid FC Käinaga, kelle hooaja avamängus purustasime. Ei saa öelda, et läksime mütsiga lööma, aga mängust suurt välja ei tulnud. Tõele au andes oli selleks korraks vastasel platsil ka hoopis teine tiim kui esimesel korral. Igal juhul tuli tunnistada võõrustajate 0:8 paremust.

Positiivsest küljest vaadates oleme ikkagi alagrupis teised, kuna meil on parem väravate vahe kui Käinal. Tõsi, esikoht tundub nüüdseks püüdmatu: Valgul 15 p, meil ja Käinal 9, Emmastel 6 ja Kärdlal 3.
Järgmine mäng on jällegi koduplatsil, 15. juulil FC KPJP vastu.

No comments:

Post a Comment